Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів до пам’ятників великому українському поетові Тарасу Шевченку і видатному державному діячеві Михайлу Грушевському з нагоди Дня
Напередодні Дня Соборності України, 21 січня 2019 року, в Баштанському міському Будинку культури відбулось урочисте зібрання за участю голови об’єднаної громади Івана Рубського, виконувача функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації