По завершенню зустрічі із громадою Мар’ївської сільської ради керівники району вирушили на зустріч із громадою Доброкриничанської сільської ради. Зустріч відбулася у приміщенні Доброкриничанського Будинку культури та стала дев’ятою виїзною протягом
Сьогодні о першій половині дня відбулася зустріч жителів територіальної громади сіл Мар’ївської сільської ради з першим заступником голови райдержадміністрації, виконувачем функцій і повноважень голови Баштанська районна державна адміністрація Олександр Славінський,
Сьогодні керівник апарату райдержадміністрації Олександр Гайдаш відвідав с.Єрмолівку з метою формування Плану перспективного розвитку сільської ради на 2019-2021 роки. Ця зустріч стала сьомою виїзною та відбулася у сільському Будинку культури. Олександр
Відвідуючи 15 січня Костичівську сільську раду, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із заступником голови районної ради Миколою Єрешко мали змогу поспілкуватися із