Так, у вівторок, 20 лютого, у Мостівській громаді відбулися змагання з волейболу у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Участь у завзятих змаганнях взяли команди Сухобалківського ліцею, Козубівської гімназії та Мостівського
Програму грошової благодійної допомоги реалізовують «СОС Дитячі Містечка». Про це йдеться на сайті організації.
«СОС Дитячі Містечка» є багаторічним партнером Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Допомогу можуть отримати: прийомні сім’ї, дитячі
У Благодатненській громаді відбулися змагання з волейболу серед юнаків у рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Участь у цьому заході взяли команди Благодатненського, Семенівського та Садівського ліцеїв.
Відкриваючи змагання до присутніх
Нещодавно перший заступник начальника Баштанської районної військової адміністрації Наталія Казаріна разом з керівниками управління соціального захисту населення та служби у справах дітей Баштанської РВА провела координаційну зустріч з представниками
За звання чемпіонів змагалися юнаки та дівчата з чотирьох ліцеїв. Учні показали свої вміння та навички, яких вони досягли тренуючись й віддаючи перевагу спорту.
За право представляти громаду на районному етапі
Нагадуємо: навчайте малечу правил мінної безпеки. Пояснюючи, що можна, а що — ні, наведіть реальні приклади. Цей метод — один із найефективніших для донесення інформації. Так дитина зможе зрозуміти серйозність
Рідна мова - це історія народу, його світогляд, світобудова, його культура.
Рідна мова - найдивовижніший винахід людства, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів кожної нації. Нею говорять до нас
У листопаді 2023 року стартував експериментальний проєкт щодо організації професійного навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.
Тож ветерани мають можливість незалежно від рівня їх освіти пройти