Bashtanka » News
Home Герої не вмирають News Планування роботи 2023 року Інформація для користувачів з вадами зору Учасникам бойових дій та членам їх сімей Електронне звернення Пробація району Зміни в законодавстві

Освіта без перешкод – це коли ти можеш вчитися, де б ти не був учасником проекту «Мрія»

01/08/2025

Безбар'єрність – це коли можеш навчитися, незалежно від обставин. Саме таку мету досліджує цифровий застосунок «Мрія», створений за ініціативою Президента України Володимира Зеленського. Його впровадження реалізують Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки України за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, яку виконує Фонд Східна Європа.

Із травня 2025 року триває активне підключення шкіл Миколаївської області до закінчення. Станом на сьогодні:

- 75 закладів освіти області вже пройшли стартові етапи та перейшли до впровадження платформи «Мрія»;

- ще 37 шкіл – на етапі індивідуальних презентацій, проект рішень, заповнення початкової анкети. Їхнє підключення планується до 1 вересня 2025 року.

Упродовж 2024–2025 років у Миколаївській області участь в апробації платформи беруть п’ять пілотних шкіл:

- Первомайський ліцей «Ерудит»;

- Новоодеський ліцей № 4;

- Південноукраїнський ліцей № 2;

- Романовобалківський ліцей Мигіївської сільської ради;

- Чаусівський ліцей Синюхинобрідської сільської ради.

«Мрія» – це цифрова можливість надання якісної освіти незалежно від місця, соціального статусу чи обставини. Це крок до доступної школи для всіх», – зазначає директорка департаменту освіти і науки ОВА Алла Веліховська.

Освіта без перешкод – це не майбутнє, це вже сьогодення. І кожна школа, що долучається до «Мрії», стає частиною безбар'єрної країни.

#безбар'єрність #bezbariernist #barrierfree #Безбар'єрністьЦеКолиМожеш #Миколаївщина_безбар'єрна

 

Всі новини →