Bashtanka » News
Home Герої не вмирають News Восьмого скликання Планування роботи 2023 року Інформація для користувачів з вадами зору Учасникам бойових дій та членам їх сімей Електронне звернення Пробація району Зміни в законодавстві

18/04/2016

На триметровій трампліні миколаївський спортсмен взяв «бронзу» в індивідуальних стрибках і «срібло» в парі з Горшковозовим.

У канадському Віндзорі проходить третій етап світової серії зі стрибків у воду. За перші два дні змагань українці завоювали дві нагороди. І до обох руку доклав призер Олімпійських ігор Ілля Кваша.

Спочатку знаменитий стрибун став бронзовим призером на триметровому трампліні. Сума 505,35 не дозволила українцеві поборотися з китайцями за вищі місця. Переможець Юань Чао показав результат 540,15, а другий призер Чао Хе - 534,95.

Ще одну нагороду Ілля взяв на тому ж трампліні, але вже в синхронних стрибках. Дует Кваша / Горшковозов, вигравав «бронзу» в цьому виді на Олімпіаді в Пекіні, цього разу піднявся на другу сходинку п'єдесталу. Їх сума - 426,42.