Нам пам'яттю болить війна. Скільки б не пройшло років біль віддається понині в серцях мільйонів, чиї близькі, рідні залишилися на полях боїв. Ціна їхнього життя – мир подарований нащадкам.
Сьогодні у
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем.
Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу,
22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Велика Вітчизняна війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну
20 червня ми з вами відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Трійцю! Щиро вітаємо Вас з цим святом.
Святу Трійцю в народі називають зеленим святом. Кажуть, якщо на зелень впаде
Наш народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності. Нині ми особливо відчуваємо потребу в
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера! Всі ви маєте свої потреби та стикаєтесь з різними проблемами, адже відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Тому висловлюю велику