Нам пам'яттю болить війна. Скільки б не пройшло років біль віддається понині в серцях мільйонів, чиї близькі, рідні залишилися на полях боїв. Ціна їхнього життя – мир подарований нащадкам.
Сьогодні у
За інформацією Миколаївської облдержадміністрації, в області готується аукціон з продажу нежитлового приміщення.
У смт Доманівка, в рамках малої приватизації в Миколаївській області, готується аукціон з продажу нежитлового приміщення (частка 13/25 у
Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Велика Вітчизняна війна. Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем.
Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу,
22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Велика Вітчизняна війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну
Щороку 22 червня український народ відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, яким вшановує світлу пам’ять земляків, які загинули захищаючи цілісність і недоторканність рідної землі.
Сьогодення історії нашої держави навчає
20 червня ми з вами відзначаємо одне з найбільших християнських свят – Трійцю! Щиро вітаємо Вас з цим святом.
Святу Трійцю в народі називають зеленим святом. Кажуть, якщо на зелень впаде
Наш народ з давніх-давен у години радості й випробувань знаходив розраду і надію у вірі. Свято Трійці є торжеством такої віри, моралі й духовності. Нині ми особливо відчуваємо потребу в
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята — Дня медичного працівника!
Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться
Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем фермера! Всі ви маєте свої потреби та стикаєтесь з різними проблемами, адже відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Тому висловлюю велику
За інформацією Миколаївської облдержадміністрації питання вакцинації освітян дуже важливе. Як люди, які контактують щодня з дітьми та їх батьками, педагоги в авангарді вакцинальної кампанії.
Сьогодні відбулася імунізація співробітників закладів загальної середньої