Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна взяла участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня медичного працівника та вручила грамоти медикам КНП "Казанківський центр первинної медико-санітарної допомоги" Казанківської селищної ради.
Наталія
Сьогодні, 18 червня, голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім та його заступник Микола Марінов зробили щеплення від COVID-19 на території Центру первинної медико-санітарної допомоги №4.
Перед щепленням Віталій Кім та Микола Марінов
15 та 16 червня у форматі онлайн на платформі Zoom Баштанська публічна бібліотека прийняла участь у ювілейному V-му Всеукраїнському молодіжному бібліокаравані «Читай, юність!», організатором якого виступила Миколаївська обласна бібліотека для
Щиро вітаю Вас з професійним святом!
За напрямком своєї службової діяльності Ви представляєте найпершу і найважливішу ланку правоохоронних органів. Ви знаходитесь найближче до людей, знаєте їх проблеми та тривоги, володієте інформацією
Літо – особливий період у діяльності енергетиків, адже доводиться працювати тоді, коли висока температура повітря виставляє додаткові умови до експлуатації електрообладнання. Від того, наскільки якісно розроблено та виконано заходи з підготовки
Перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Казаріна провела нараду з питань реалізації у 2021 році Програми оздоровлення та відпочинку дітей Баштанського району на 2019-2023. Під час наради розглянуто питання: - щодо готовності закладів
За інформацією Миколаївської облдержадміністрації, швидкими темпами просувається відновлення 8-ми кілометрів автодороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв на ділянці км 153+196 – 161+204.
У цілодобовому режимі майже 150 дорожніх робітників та 50 одиниць потужної техніки,
Іще один соціально-важливий об'єкт буде реконструйовано цього року на Миколаївщині в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво».
Так докорінні зміни відбудуться у дошкільному навчальному закладі «Малятко» села Синюхин Брід на