Дорогі миколаївці та жителі миколаївської області! Друзі! Ні для кого не секрет, що скоро настануть травневі свята. Зокрема в цю п'ятницю Україна буде святкувати День праці. Можливо, хтось вже планує провести
З усіх 126 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 11 осіб; - м.Южноукраїнськ – 4 особи; - м.Первомайськ – 5 осіб; - Арбузинський район – 5 осіб; - м.Вознесенськ та Вознесенський район -
Якщо Ви виявили, що прилад обліку спожитої електроенергії (лічильник) не працює, плавиться або димить, потрібно негайно звернутися до обленерго для його заміни. Такі дії передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії,
За минулий тиждень (період з 20 по 26 квітня) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилося 142 дитини. Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 58 дівчаток та 84