Шановний Ігоре Павловичу, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, світлих життєвих обріїв, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра! Нехай щастя, достаток і благополуччя наповнюють
Територіальними Управліннями Державної інспекції енергетичного нагляду України на адресу обласних державних адміністрацій направлено листи щодо необхідності затвердження відповідних технологічних мінімумів споживання електричної енергії. Такі мінімуми мають бути сформовані підприємствами централізованого