Шановний Ігоре Павловичу, щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, світлих життєвих обріїв, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра! Нехай щастя, достаток і благополуччя наповнюють
Територіальними Управліннями Державної інспекції енергетичного нагляду України на адресу обласних державних адміністрацій направлено листи щодо необхідності затвердження відповідних технологічних мінімумів споживання електричної енергії. Такі мінімуми мають бути сформовані підприємствами централізованого
Всього зареєстровано 116 підтверджених випадків COVID-19, з них медичних працівників – 32. З усіх 116 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 10 осіб; - м.Южноукраїнськ – 1 особа; - м.Первомайськ – 5
Всього зареєстровано 115 підтверджених випадків COVID-19, з них медичних працівників – 32. З усіх 115 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 10 осіб; - м.Южноукраїнськ – 1 особа; - м.Первомайськ – 5
В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли сталася страшна трагедія на Чорнобильській АЕС. Згадаємо ті
Шановні мешканці Баштанського району та міста Баштанка! Звертаюся до Вас зі словами вдячності за розуміння під час Великодніх свят! Ми разом з Вами, залишаючись вдома, обриваємо ланцюг розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та
Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна вкотре долучилася до ініціативи Міжнародної
Всього зареєстровано 103 підтверджених випадків COVID-19. З них медичних працівників – 31. З усіх 103 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 10 осіб; - м.Южноукраїнськ – 1 особа; - м.Первомайськ – 5
З 23 квітня по 5 червня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Учасники – діти віком до 18 років. Взяти участь
Станом на 10.00 23 квітня в Миколаївській області зареєстровано 103 підтверджених випадків