Бажаю здоров’я, дорогі українці! Сьогодні державний вихідний, але ми працюємо заради вашого здоров’я та безпеки. Чудово розуміємо, що для коронавірусу не існує ранку або ночі, робочих або святкових днів. Ви перебуваєте на
Дорогі миколаївці та жителі миколаївської області! Друзі! Ні для кого не секрет, що скоро настануть травневі свята. Зокрема в цю п'ятницю Україна буде святкувати День праці. Можливо, хтось вже планує провести
З усіх 126 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 11 осіб; - м.Южноукраїнськ – 4 особи; - м.Первомайськ – 5 осіб; - Арбузинський район – 5 осіб; - м.Вознесенськ та Вознесенський район -
Дорогі миколаївці та жителі миколаївської області! Друзі! Ні для кого не секрет, що скоро настануть травневі свята. Зокрема в цю п'ятницю Україна буде святкувати День праці. Можливо, хтось вже планує провести
1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Деякі питання підвищення пенсійних виплат і надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», якою визначається механізм проведення перерахунку пенсій,
Всього зареєстровано 120 підтверджених випадків COVID-19, з них медичних працівників – 32. З усіх 120 підтверджених випадків за місцем проживання: - м.Миколаїв – 11 осіб; - м.Южноукраїнськ – 4 особа; - м.Первомайськ – 5
Якщо Ви виявили, що прилад обліку спожитої електроенергії (лічильник) не працює, плавиться або димить, потрібно негайно звернутися до обленерго для його заміни. Такі дії передбачено Правилами роздрібного ринку електричної енергії,
Станом на 10.00 28 квітня в Миколаївській області не виявлено нових підтверджених випадків
На первинному рівні надано медичну допомогу в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини 9130 пацієнтам, у центрах первинної медико-санітарної допомоги – 21049 особам, поліклінічних відділеннях/поліклініках – 17219 особам. Госпіталізовано 2135 дорослих та
За минулий тиждень (період з 20 по 26 квітня) у закладах/підприємствах системи охорони здоров’я Миколаївської області народилося 142 дитини. Серед немовлят, які побачили світ минулого тижня, 58 дівчаток та 84