Під час нацистської окупації 1941-1944 рр. у місті Миколаєві діяли підпільні групи. Однією з таких була група медиків, що виникла у квітні 1943 р. Спочатку до неї входили: лікар Микола
Навесні 1944 р. після завершення Криворізько-Нікопольської операції війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала армії Р. Я. Малиновського розгорнули черговий наступ. 6 березня 1944 р., використовуючи плацдарм на північному заході
Кабінет Міністрів України розпорядженням від 15.04.2020 №480-р затвердив Перспективний план формування територій громад Миколаївської області. За даним документом в області буде створено 52 спроможні територіальні громади. https://cutt.ly/EykjXTi
Сказати, що Ви молодці чи просто хороші люди – замало, бо не ми Вам говоримо, що ми є, а саме Ви своїми вчинками, благодійними внесками говорите, що Ви поряд, завжди
Шановний Валерію Пилиповичу, прийміть щирі поздоровлення з Днем народження і найкращі побажання! Хай у Вас буде багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваш дім буде наповнений сміхом, приязню
Оголошено відбір серед адвокатів, включених до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у
Всього зареєстровано 163 підтверджених випадків COVID-19, з них працівників закладів охорони здоров’я – 40. З усіх 163 підтверджених випадків за місцем проживання: - м. Миколаїв – 11 осіб; - м. Южноукраїнськ – 23
Державним архівом Миколаївської області до Дня примирення та з нагоди відзначення 75-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні підготовлено виставку-презентацію архівних документів. На виставці репрезентовано як вже відомі загалу суспільства
Шановний Олександре Олександровичу, прийміть найщиріші поздоровлення і найкращі побажання з нагоди Вашого дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті та наснаги! Хай буде плідною Ваша праця на
Шановний Олександре Андрійовичу, прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення