19/01/2022
19 січня ми з усім православним світом відзначаємо велике християнське свято - Богоявлення Господнє, яке в народі називають Водохреще, Йордана або Хрещення, яке завершує цикл новорічно – різдвяних свят!
У це світле свято бажаю усім духовного зростання, любові, доброго здоров'я, мудрості, миру і спокою, порозуміння та тепла! Нехай поруч з вами завжди будуть тільки щирі люди, готові наповнити світлом і радістю ваше життя!
Христос Хрещається!
З повагою,
голова районної ради Наталія ОЛІЙНИК