12/06/2022
Щиро вітаю Вас з одним з найвеличніших свят християнського календаря - святом Трійці! Це величне свято є торжеством віри у Бога, духовності та моральності. Свято Трійці додає всім нам сили жити, боротися зі злом, бути впевненими, що правда і любов завжди перемагають, що віра творить дива. Нехай же разом зі свіжою зеленню у ваші родини прийде Мир, радість, спокій та Божа благодать. Нехай це свято надихне вас на добрі справи і наповнить ваші серця всепрощенням та любов'ю до ближніх, дарує кожному сімейний затишок і добробут, несе щастя і впевненість у майбутньому. Всім МИРУ І ДОБРА!!
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК