15/06/2022
15 червня 2022 року в режимі відео-конференції відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради та 11 сесія Баштанської районної ради восьмого скликання.
На спільному засіданні постійних комісій та сесії було розглянуто всі питання порядку денного.
На онлайн сесії були присутні 22 депутати. Також взяли учсать у засіданні перший заступник голови райдержадміністрації Казаріна Н., заступники голови райдержадміністрації Дяченко А., Бондаренко Л., представники райдержадміністрації (доповідачі), керівники правоохоронних органів та виконавчий апарат районної ради