14/08/2023
Вітаємо Вас з цією нагодою. Бажаємо Вам, аби доля завжди всміхалась, здоров’я, натхнення і невичерпна енергія були надійними помічниками у вирішенні робочих питань, а домашній затишок і благополуччя створювали атмосферу душевного спокою і рівноваги. Щастя Вам, добра та Миру!
З повагою,
голова Баштанської районної ради
Наталія ОЛІЙНИК,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської районної ради.