10/08/2023
Баштанська районна військова адміністрація долучається до проведення інформаційної кампанії від Державної служби України з питань праці (Державна служба України з питань праці) "Виходь на світло" (#ВиходьНаСвітло).
Метою кампанії є подолання незадекларованої праці та формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин.
Проведення данної кампанії проходить з використанням візуальних матеріалів, розроблених за сприяння проєкту ЄС-МОП (International Labour Organization Ukraine) "На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні"
Більше інформації - https://www.pratsia.in.ua