Bashtanka » News
Home Герої не вмирають News Планування роботи 2023 року Інформація для користувачів з вадами зору Учасникам бойових дій та членам їх сімей Електронне звернення Пробація району Нововведення в законодавстві

За програмою єВідновлення 2926 жителям Миколаївщини вже виплачено компенсацію за пошкоджене майно

28/02/2024

З початку дії програми єВідновлення на Миколаївщині отримано 5873 заяви щодо компенсації за пошкоджене майно.

Комісія з надання компенсації вже затвердила надання компенсації на суму більше ніж 328 млн грн для 3183 заявників.

2926 власникам житла вже виплачено компенсацію на загальну суму більше ніж 264 млн грн. Завдяки виплатам громадяни матимуть змогу відремонтувати своє житло, яке було пошкоджене внаслідок російських обстрілів.

Крім того, за постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2023 № 600 «Про затвердження Порядку надання компенсації за знищені об‘єкти нерухомого майна» загальна кількість заяв на купівлю майна в компенсацію за знищене майно становить 871.

Після розгляду комісією заявок, за позитивним рішенням 310 власників отримали сертифікати на компенсацію на загальну суму понад 400 млн грн.

Робота в цьому напрямку продовжується.

Нагадаємо, що подати інформаційне повідомлення про пошкоджене або зруйноване майно можна на порталі чи в застосунку Дія, а також через ЦНАП або нотаріуса. Більше про єВідновлення можна дізнатися на сайті програми: https://erecovery.diia.gov.ua/

Всі новини →