Bashtanka » News
Home Герої не вмирають News Планування роботи 2023 року Інформація для користувачів з вадами зору Учасникам бойових дій та членам їх сімей Електронне звернення Пробація району Зміни в законодавстві

Чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

05/04/2024

5 квітня колектив Баштанської районної військової адміністрації взяв участь у щорічній Всеукраїнській акції з благоустрою «За чисте довкілля». Працівники здійснили прибирання на закріплених територіях - упорядкували клумби, прибрали сміття, висадили квіти.

Наш громадський обов’язок - пам’ятати і всебічно сприяти оздоровленню природи, що нас оточує! Кожен повинен розуміти, що чистота району залежить саме від нього.
 
Тож усіх небайдужих жителів Баштанщини закликаємо приєднатися до акції «За чисте довкілля» і внести свій посильний внесок. Тільки спільними зусиллями і спільною відповідальністю ми зробимо нашу землю квітучою і неповторною.
 
Чистота нашої землі – у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню – завдання кожної людини. Пам’ятайте, що чисте довкілля – запорука нашого здоров’я!

Всі новини →