31/05/2021
Наталіє Володимирівно, від усього нашого дружного колективу прийміть найщиріші вітання з днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, радості у серці, теплоти в душі! Нехай ранки Ваші будуть чистими і ясними, дні — успішними та результативними, а вечори — теплими та затишними! Поваги вам безмірної, найсвітлішої любові, радості й багато різних задоволень у житті!
З повагою депутатський корпус та
колектив Баштанської районної ради