31/05/2021
31 травня відбулося друге засідання спостережної комісії при Баштанській райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Наталії Казаріної.
В роботі комісії взяли участь запрошені працівники Казанківської виправної колонії №93, Новобузького виправного центру №103 та Баштанського районного сектору філії державної установи «Центр Пробації» в Миколаївській області;
Під час засідання розглянуто 6 питань стосовно умовно-дострокового завільнення засуджених, які відбувають покарання в установах пенітенціарної служби на території району, а також питання стосовно переведення засудженого з дільниці ресоціалізації до дільниці посиленого контролю Казанківської ВК №93.
Відділ з питань правової роботи, розгляду звернень громадян, запобігання та виявлення корупції Баштанської районної державної адміністрації