25/10/2021
Бажаємо побільше яскравих емоцій і незабутніх вражень. Щоб паморочилося в голові від любові, а земля йшла з під ніг від щастя. Щоб Вас завжди зігрівали теплі слова близьких і рідних! Побільше Вам у житті посмішок і позитиву. Живіть, мрійте, любіть, насолоджуйтесь, дивуйтеся.
Справжнього Вам жіночого щастя!
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської