08/10/2021
Шановний Миколо Миколайовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, людського щастя, успіхів у здійсненні всіх задумів. Бажаємо, щоб життя було світлим і радісним, а дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі! Хай справи будуть благородними, рішення – мудрими, думки – високими, а почуття – чистими та щирими!
З повагою,
голова Баштанської районної ради Наталія ОЛІЙНИК,
депутатський корпус та виконавчий апарат Баштанської районної ради