Шановні жителі Баштанського району !
Сьогодні, 29 серпня, ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Цю дату приурочено воєнним подіям на
29 серпня в Україні схиляють голови в знак пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
Відзначати цей день почали на знак пам’яті про одну