22 серпня представники Баштанської районної військової адміністрації взяли участь у вечірній церковній молебні та освяті державних стягів, котрі найближчим часом разом із гуманітарною допомогою будуть передані на бойові позиції військовослужбовцям,
23 серпня ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор. Упродовж історичного становлення Української держави синьо-жовтий прапор був символом боротьби за національні та соціальні права українського народу.