Новий робочий тиждень розпочався з привітань.
Начальник районної військової адміністрації Владислав Дмитрів разом із заступником Андрієм Дяченко завітали до метеорологічної станції (М-ІІ) Баштанка. Привітали із професійним святом - Всесвітнім днем метеоролога,
Бажаю здоров’я, шановні українці!
Сьогодні наша Національна гвардія відзначає свій день, і буде правильно, якщо всі ми разом подякуємо нацгвардійцям. За те, як Нацгвардія разом з усіма нашими воїнами потужно б’ється