22 rквітня відбулося засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, пов'язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території Баштанського району. На засіданні розглянута ситуація, яка склалась на
До Державної інспекції енергетичного нагляду України надходять звернення громадян, найбільша частка яких стосується питань постачання електричної енергії. У більшості скарг споживачі зазначають, що електроенергія не відповідає параметрам, визначеним нормативно-правовими документами