27 лютого 2020 року фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Баштанської районної філії Миколаївського обласного центру зайнятості, в складі комісії з питань легалізації робочих місць Баштанської райдержадміністрації, долучились до відвідувань фізичних
Шановний Миколо Миколайовичу, від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту, хороших новин, сили духу, приємних подій у житті! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди,