20 грудня 2018 року о 10.00 – під головуванням голови районної ради Петрова А. відбулося засідання ХХVІІ сесії районної ради сьомого скликання, на якому були присутні 23 депутата районної ради. Перед
День святого Миколая, Новий рік, Різдво – улюблені свята нашої дітвори. У нашому уявленні вони нерозривно пов’язані із зеленою красунею-ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. За декілька століть люди так звикли до
Вирішальним кроком 2018 року є потужне продовження реформи децентралізації і визначення горизонту її завершення у 2020 році. Маємо амбітне завдання: вже у 2020 році місцеві вибори мають відбутись на новій