Троє жителів Баштанщини, відважних Героїв-захисників України знайшли вічний спочинок на Алеї поховань. Жителі громад зі сльозами в очах, «живим» коридором Слави проводжали в останню путь старшого солдата Миколу Дацюка з
Ця Олімпіада буде вироком для старих і по-справжньому нудних завдань на папірцях за шкільними партами, адже об’єднала професіоналів, які просто зараз укладають цікаві завдання з навчальних дисциплін. Головною метою олімпіади
Із цим гаслом Національний музей Революції Гідності Maidan Museum пропонує відзначати 10-ту річницю Революції Гідності.
До Дня Гідності та Свободи науковці Національного музею Революції Гідності підготували інформаційно-методичні матеріали.
Вони стануть у пригоді
«Я був типовим підлітком. Не зовсім розумів, хто я, чого хочу, який вигляд матиме моя дорога у цьому житті. Я відчував невпевненість, незахищеність, а ще – деякий дисонанс між власними
Кілька днів тому наче хмаринки під ногами, а сьогодні навіть чашка кави важча за камінь. Від початку повномасштабної війни такі коливання настрою знайомі усім. Хтось підсвідомо самостійно «вирівнюється» за день-два.
За ініціативою першої леді Олена Зеленська створено Всеукраїнську програму ментального здоров’я «Ти як?». Місія проєкту – зробити піклування про ментальне здоров’я щоденною звичкою для українців.
Нижче представлено комунікаційні майданчики
Спеціальна сторінка –
Нещодавно Пенсійним фондом України реалізовано можливість формування та подання повідомлень про виплату коштів страхувальниками застрахованим особам через електронний кабінет на вебпорталі ПФУ https://portal.pfu.gov.ua/
Користувачам – страхувальникам, які зареєструвалися на Порталі ПФУ
До 90-х роковин Голодомору 1932–1933 років Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти запускає онлайн-проєкт «Голодомор. Історії роду», у межах якого українці можуть поділитися сімейними історіями, пов'язаними з
Усвідомити, що психіка похитнулася, і вказати на це самому собі буває доволі складно. Та все ж ми помічаємо власну розгубленість чи бажання кричати й трощити все навколо через якусь дрібницю.