На початку робочого тижня начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів взяв участь у робочій розширеній нараді, що відбулася у Баштанській територіальній громаді.
Захід пройшов за ініціативи та під головуванням народного
Проведення особистих прийомів громадян керівництвом Баштанської районної військової адміністрації у 2023 році здійснюється з урахуванням обмежень, пов’язаних із введенням воєнного стану та можливістю забезпечення безпеки під час проведення прийомів.
У період
Шановний Максуде Османовичу, прийміть щирі вітання з Днем народження і найкращі побажання! Хай у Вас буде багато доброго, веселого і щасливого в житті! Хай Ваш дім буде наповнений сміхом, приязню