Переоцінити величезну роль медиків неможливо, особливо у період війни, адже здоров’я людей – головне багатство, без якого неможливе повноцінне життя, тому праця медиків завжди була і залишається затребуваною і шанованою.
Сьогодні,
Вправа «Цеглина»
Ця вправа допоможе подолати важкі думки, негативні емоції (страх, тривогу, агресію) чи болісні відчуття.
Уяви їх предметом. Наприклад, як цеглину. Вона лежить зараз десь усередині тебе.
Тепер зроби глибокий вдих. Впусти
Фінансовий відділ Баштанської районної військової адміністрації інформує, що Мінфін залучив шостий транш масштабної макрофінансової допомоги від ЄС у розмірі 1,5 млрд євро
Детальніше можна ознайомитися за лінком: https://www.mof.gov.ua/uk/news/ministry_of_finance_has_attracted_the_sixth_tranche_of_the_large-scale_macro-financial_assistance_from_the_eu_in_the_amount_of_eur_15_billion-4121
Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника.
Ваша професія – особлива. Завдяки вашій невтомній і наполегливій праці, професіоналізму та досвіду тисячі людей отримують можливість жити повноцінним здоровим життям.
Праця
Споконвіку більше за всі скарби світу цінувалося здоров'я людини. А тому професія медика, завжди була, є та залишається однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Не має вищого і благороднішого покликання, аніж
На початку робочого тижня начальник Баштанської районної військової адміністрації Владислав Дмитрів взяв участь у робочій розширеній нараді, що відбулася у Баштанській територіальній громаді.
Захід пройшов за ініціативи та під головуванням народного
Проведення особистих прийомів громадян керівництвом Баштанської районної військової адміністрації у 2023 році здійснюється з урахуванням обмежень, пов’язаних із введенням воєнного стану та можливістю забезпечення безпеки під час проведення прийомів.
У період
Уже подано майже 270 заяв кандидатів у помічники ветерана, – заступник міністра Тетяна Калита
Триває процес конкурсного відбору кандидатів на участь у пілотному проєкті Мінветеранів із започаткування в Україні інституту помічника
Миколаївська обласна військова адміністрація розповідає про людей, які мешкають в різних куточках нашого регіону та своїми вчинками надихають інших.
ОЛЕКСІЙ ХОМИЧ, фельдшер виїзної бригади швидкої допомоги
"Миколаївщина одна із лідерів", - Віталій Кім про відновлення області
У середу, 27 липня, відбувся пресбрифінг за участі начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма та Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича.
Говорили