Бажаю здоров’я, дорогі українці! Триває наша спільна протидія коронавірусу в Україні. Сьогодні неділя, але ми працюємо для забезпечення країни всім необхідним, працюємо для захисту життя та здоров’я наших громадян. Почну з приємних
Шановний Валерію Васильовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Завдяки життєвому досвіду, мудрості, надзвичайній працездатності, умілому керівництву, високому професіоналізму Ваше господарство стало одним з найкращих в районі. Працювати на
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПРИ БАШТАНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 37, тел. 2-71-40, 2-76-51 ПРОТОКОЛ № 5 (Позачергове засідання) «26» березня 2020 року