28 березня 1944 року війська 3-го Українського фронту під командуванням генерала армії, одесита за походженням Р. Я. Малиновського, при сприянні сил Чорноморського флоту і у взаємодії з військами 2-го Українського
Бажаю здоров’я, дорогі українці! Триває наша спільна протидія коронавірусу в Україні. Сьогодні неділя, але ми працюємо для забезпечення країни всім необхідним, працюємо для захисту життя та здоров’я наших громадян. Почну з приємних
Шановний Валерію Васильовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Завдяки життєвому досвіду, мудрості, надзвичайній працездатності, умілому керівництву, високому професіоналізму Ваше господарство стало одним з найкращих в районі. Працювати на
1045 педагогів початкових класів успішно пройшли перший етап сертифікації вчителів 2020 року і стануть учасниками наступного – самооцінювання власної педагогічної майстерності. Відповідну анкету необхідно подати до Державної служби якості освіти
На Миколаївщині триває посилений контроль за дотриманням умов, необхідних для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Забезпечено облік громадян, які прибули з-за кордону та різними шляхами повернулися до місць постійного проживання.
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 218 випадків коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 10:00 27 березня в Україні 218 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 5 летальних, 4 пацієнти одужали.
Станом на 08.00 год. 27 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19. З 20.00 26.03.2020 до 08.00 27.03.2020 особи з підозрою на COVID-19 за медичною допомогою не зверталися. Наразі в
КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ПРИ БАШТАНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 37, тел. 2-71-40, 2-76-51 ПРОТОКОЛ № 5 (Позачергове засідання) «26» березня 2020 року
25 березня український кордон перетнули майже 22 тисячі осіб, з яких понад 13,5 тисячі – українці, котрі повернулися із-за кордону. Також на виїзд оформлено 2800 іноземців. У взаємодії з представниками санітарно-карантинних
Звичайно, під час пандемії дотримуватись загальних рекомендацій, щоб захистити себе та своїх рідних, повинні всі. Але з особливою відповідальністю - ті, хто відноситься до групи ризику. А саме люди: - віком від 65