Здоровенькі були, дорогі українці! Були й обов’язково будемо! Традиційно розповідаю про ситуацію щодо протидії коронавірусу. Станом на ранок 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус. 10 – у Чернівецькій області,
Карантин - це час для самоосвіти та самовдосконалення Про це повідомляє управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Посилання на онлайн курси: ✅ платформа takflix.com на час карантину надасть доступ до безкоштовного
С 17 березня на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України та ТК «РАДА» здійснюється трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину, а саме лекції з української мови та
Шановний Олександре Зіновійовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі! Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання
Усім привіт! Почну не з офіційного «Доброго вечора, дорогі українці», а із забутого, проте дуже актуального сьогодні – «Здоровенькі були!» Найперше, я дякую всім, хто дослухався поради й сьогодні залишився вдома. Це справді