У середу, 18 березня, відбулася відеоселекторна нарада під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Бичкова, за участю заступників голови ОДА Олександра Трайтлі, Тетяни Стахевич, Олександра Коваленка, керівників структурних підрозділів ОДА,
Здоровенькі були, дорогі українці! Були й обов’язково будемо! Традиційно розповідаю про ситуацію щодо протидії коронавірусу. Станом на ранок 18 березня в Україні зафіксовано 14 випадків захворювання на коронавірус. 10 – у Чернівецькій області,
Голова Національної поліції України Ігор Клименко підписав наказ про переведення всіх підрозділів Нацполіції на посилений варіант несення служби. Посилену увагу правоохоронці приділятимуть, зокрема, протидії нелегальній торгівлі лікарськими засобами та засобами індивідуального
Вчора на брифінгу, що відбувся в МОЗ, директор Фонду соціального страхування України Олена Дума поінформувала громадян, що Фонд продовжує здійснення виплат за лікарняними застрахованим особам згідно з нормами чинного законодавства. Також
Станом на 10.00 18.03.2020 року в Миколаївській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус.
Карантин - це час для самоосвіти та самовдосконалення Про це повідомляє управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації Посилання на онлайн курси: ✅ платформа takflix.com на час карантину надасть доступ до безкоштовного
С 17 березня на YouTube-каналі Міністерства освіти і науки України та ТК «РАДА» здійснюється трансляція курсів з підготовки до ЗНО під час карантину, а саме лекції з української мови та
Шановний Олександре Зіновійовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі! Нехай у справах будуть супутниками енергійність, цілеспрямованість, справедливість та бажання
Усім привіт! Почну не з офіційного «Доброго вечора, дорогі українці», а із забутого, проте дуже актуального сьогодні – «Здоровенькі були!» Найперше, я дякую всім, хто дослухався поради й сьогодні залишився вдома. Це справді