З 19 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ у ВСІХ СЕРВІСНИХ ЦЕНТРАХ Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області прийом громадян буде ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО. У зв’язку з обмежувальними заходами, прийнятими Урядом України, фахівці
Туберкульоз – це хронічне інфекційне захворювання, збудником якого мікобактерії туберкульозу, або палички Коха. Основним джерелом інфікування є хвора людина. Мікобактерії туберкульозу зберігаються в навколишньому середовищі від 3-4 до 8-12 місяців. Збудник хвороби
Представництво України при ЄС звернулось до Європейської комісії стосовно можливості незастосування санкцій до громадян України, які не встигають вчасно повернутись до України. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України Проблеми перевищення
БАШТАНСЬКА МІСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І Ш Е Н Н Я від 18 березня 2020 року Баштанка
БАШТАНСЬКА МІСЬКА РАДА БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ Р І Ш Е Н Н Я від 18 березня 2020 року Баштанка
19 березня о 14:00 заступниця Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповість про організацію роботи педагогів у період карантину, а також відповість на запитання під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН. Всі
Зважаючи, що Україна та сусідні країни ввели обмеження щодо перетину державного кордону, нижче наведено перелік пунктів пропуску, які функціонують з боку України та суміжних країн. Зверніть увагу, що задля недопущення поширення
Відповідний Закон Парламент ухвалив 17 березня цього року — «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» — https://bit.ly/2vB0vuo Зокрема, зазначений Закон
У зв’язку із запровадженням превентивних заходів для убезпечення жителів Миколаївської області від інфікування коронавірусом департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє, що установами соціального захисту населення області припинено проведення особистих прийомів
Станом на 10.00 19.03.2020 року в Миколаївській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус.