З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на засіданні Уряду 11 березня 2020 року прийнято рішення (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211
Бажаю здоров’я, дорогі громадяни! Традиційно розповідаю про нашу протидію поширенню коронавірусу. Найперше – ми маємо дуже радісну новину. Пацієнту з Чернівців було зроблено повторний лабораторний аналіз на коронавірус. І він вдруге показав
Мережі супермаркетів, аптек, банків та АЗС мають забезпечити для своїх працівників та відвідувачів безпечні умови перебування у цих приміщеннях. Діяльність цих закладів не підпадає під обмежувальні заходи на час карантину. Однак
З метою попередження розповсюдження небезпечного вірусного захворювання правоохоронці продовжують проводити заходи щодо контролю за дотриманням карантинних заходів. На території Миколаєва працюють посилені спільні наряди патрульної поліції, спецпризначенців, військовослужбовців Національної гвардії України
Міністерство інфраструктури України з метою інформування громадян України про стан справ у галузі послуг поштового зв’язку, інформує про режими роботи відділень операторів поштового зв’язку на період дії карантину, запровадженого постановою
Зранку 20 березня рятувальники, на автомобілях оснащених гучномовцями, попереджали мешканців мікрорайону Намив і Соляні м Миколаєва та містах Вознесенськ, Баштанка, Нова Одеса, Южноукраїнськ про необхідні заходи особистої безпеки задля запобігання
Сьогодні до несення служби залучено понад 14 000 поліцейських та 2100 військовослужбовців Національної гвардії України. Найбільше порушень виявлено на Дніпропетровщині. Зокрема поліцейські склали 75 адмінпротоколів. Крім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Станом на 10:00 20 березня в Україні 26 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні. Коронавірусна хвороба зафіксована: Чернівецька область - 15 випадків (1 летальний) Житомирська область - 2 випадки (1
Національна служба здоров'я України рекомендує працівникам установ, підприємств, організацій для профілактики коронавірусу дотримуватись: - вітайтеся з колегами безконтактно; - мийте руки до входу в кабінет або приміщення. Не торкайтеся чистими руками перил,
Станом на 10:00 20.03.2020 року в Миколаївській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Результати лабораторних досліджень на СOVID-19 у 7 осіб, які звернулись за медичною допомогою до КНП «Миколаївський