Станом на 09:00 23.03.2020 року в Миколаївській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Всього, за останній час, до референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ було направлено 25 зразків на обстеження.
Час на карантині можна проводити із користю: читати книжки, вчити мови, переглядати навчальні курси тощо. Ми зібрали декілька підбірок, які допоможуть вам покачати себе. Які онлайн-курси можна пройти? Дія. Цифрова освіта Так, так
З 12 березня в Україні запроваджено тритижневий карантин та низка інших обмежувальних заходів через пандемію коронавірусу. Водночас державні органи продовжують роботу задля задоволення потреб населення. Зокрема, Мінцифра підготувала перелік адміністративних послуг,
Літак Збройних сил України Іл-76 доправив в аеропорт «Бориспіль» (Київ) з китайського Гуанчжоу партію тестів для виявлення коронавірусної інфекції. Військовий борт привіз в Україну два види тестів: для ПЛР (полімеразної ланцюгової
Шановний Миколо Васильовичу, прийміть щирі вітання з нагоди Дня народження! Ваша працьовитість та високий професіоналізм, тверда життєва позиція отримали визнання й глибоку пошану серед колег, жителів району та односельців. Бажаємо
Станом на 16:00 22.03.2020 року в Миколаївській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Всього, за останній час, до референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ було направлено 22 зразка на обстеження.
Президент України Володимир Зеленський провів нараду з головами обласних державних адміністрацій та міськими головами щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19. На нараді також були присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, представники профільних
МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 73 випадки коронавірусної хвороби COVID-19 За даними ЦГЗ, станом на 22:30 22 березня в Україні є 73 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт
Володимир Зеленський обговорив з керівниками українських телеканалів запуск масштабного освітнього проекту для школярів Президент України Володимир Зеленський обговорив з керівництвом українських телеканалів реалізацію на національному телебаченні масштабного освітнього проекту для учнів
Виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Калашнікова разом із головою районної ради Анатолієм Петровим у супроводі головного лікаря КНП "Багатопрофільна лікарня Баштанського району" Алли Барсегян проінспектували