Під час вчорашної зустрічі із жителями с.Інгулка, яка відбулася з метою обговорення Плану перспективного розвитку Баштанщини до 2021 року голова Інгульської сільської ради Алла Миронова озвучила перед районним керівництвом головне
Сьогодні у другій половині дня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із заступником голови районної ради Миколою Єрешко зустрілись із населенням Інгульської сільської
Сьогодні перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із заступником голови районної ради Миколою Єрешко зустрілися із жителями с.Костичі. Зустріч відбулася у приміщенні Костичівської
Станом на 14 січня 2019 року деклараціями охоплено 657 920 мешканців області, або 57,7% населення області. Про це повідомляє управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації. Так, по м. Миколаєву відсоток охоплення населення –