Жителі с.Старогорожене під час обговорення Плану перспективного розвитку Баштанщини на 2019-2021 роки виразили сподівання на прихід інвесторів, які б вклали кошти у розвиток зеленої енергетики на території ради. Адже населений
Сьогодні у другій половині дня у залі засідань Привільненської сільської ради відбулося обговорення Плану перспективного розвитку Баштанського району на 2019-2021 роки. До привільненців цього разу завітали перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач
11 січня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із першим заступником голови районної ради Миколою Єрешко відвідали Старогороженську сільську раду в рамках обговорення