Президент України Петро Порошенко привітав першого Президента незалежної України Леоніда Кравчука з 85-річчям. «Знаю, що найкращий подарунок для Вас – незалежна Україна, яка вистояла в боротьбі проти російської агресії, створила
Зустрічаючись із населенням с.Привільного під час обговорення Плану перспективного розвитку Баштанського району на 2019-2021 роки Олександр Славінський зауважив, що всі проекти, які будуть включені до цього плану будь виконуваться на
Жителі с.Старогорожене під час обговорення Плану перспективного розвитку Баштанщини на 2019-2021 роки виразили сподівання на прихід інвесторів, які б вклали кошти у розвиток зеленої енергетики на території ради. Адже населений
Виробництво електроенергії з біогазу починає динамічно розвиватися в Україні. Так, за рік біогазові потужності зросли на третину: із 34 МВт (21 установка) на кінець 2017 р. до 46 МВт (33
Із року в рік місцева влада у тісній співпраці з Держенергоефективності все активніше надає підтримку населенню та ОСББ в утепленні осель. Так, місцевими органами влади виділено 106 млн грнна реалізаціюмайже 60місцевих
2018 рік став проривним для розвитку енергосервісу(ЕСКО) в Україні. Так, тільки за рік укладено 210 ЕСКО-договорів на суму контрактів 218 млн грн, що у 10 разів більше, ніж у 2016
У 2018 р. зафіксовано динамічний розвиток української «зеленої» енергетики.Так, за рік встановлено 813 МВт нових потужностей, що генерують електроенергію з відновлюваних джерел. Це майже у 3 рази більше, ніж обсяг
Сьогодні у другій половині дня у залі засідань Привільненської сільської ради відбулося обговорення Плану перспективного розвитку Баштанського району на 2019-2021 роки. До привільненців цього разу завітали перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач
11 січня перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський разом із першим заступником голови районної ради Миколою Єрешко відвідали Старогороженську сільську раду в рамках обговорення
Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Рівненщину наголосив, що зусилля українського народу та героїзм армії викликають повагу і розуміння світу та дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на