29/01/2022
29 січня - День пам’яті героїв Крут, день пам’яті про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Бій під Крутами — це символ патріотизму, відданості і любові до України! Коли молодь, надія і майбутнє країни, без вагань підіймається і віддає останнє, але найцінніше - своє життя - означає відродження нації!
В пам'яті поколінь назавжди залишиться подвиг студентів, що полягли під Крутами в боротьбі за вільну Україну.
Схилімо в цей день наші голови в глибокій пошані перед їх світлою пам'яттю. Вони завжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до Батьківщини.
З повагою, голова районної ради Наталія ОЛІЙНИК