07/06/2022
Внаслідок ворожого обстрілу в ніч з 06 на 07 червня 2022 року чотирма крилатими ракетами рф було зруйновано адміністративну будівлю Баштанської районної ради, міський стадіон, спортивну школу та пошкоджено інші адміністративні, культурні, освітні заклади, приватні будинки мешканців міста.
Трагедія спустошує. Не відпускає пекучий біль.
Колектив Баштанської районної ради висловлює співчуття потерпілим та сім'ям загиблих.
МИ НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕМО ЦЕЙ СТРАШНИЙ ДЕНЬ НАШОЇ БОРОТЬБИ! У цей гіркий час ми тримаємося разом!
Вічна пам'ять загиблим...