08/08/2023
Гуманітарний штаб при Баштанській районній військовій адміністрації продовжує співпрацювати з меценатами та волонтерами, які допомагають Збройним Силам України.
7 серпня завдяки злагодженій співпраці із сільгоспвиробниками Баштанського району вдалося передати плазмові телевізори для наших захисників. Безмежна подяка головам фермерських господарств Баштанщини за цю допомогу для військовослужбовців.
Щиро дякуємо кожному, хто причетний до будь-якої підтримки ЗСУ.
Працюємо далі. Разом до Перемоги.