Баштанка » Новости
Українська | Русский | English
Главная Герої не вмирають Новости Планування роботи 2023 року Інформація для користувачів з вадами зору Учасникам бойових дій та членам їх сімей Електронне звернення Пробація району Зміни в законодавстві

Головне – бажання громади допомогти

12/07/2013

 12 липня голова райдержадмінстрації Іван Рубський, заступник голови районної ради Валентина Єланцева за участі Новосергіївського сільського голови Івана Кожушко провели зустріч з активом села Новосергіївка у приміщенні Новосергіївського сільського клубу. 

На початку зустрічі Іван Рубський повідомив присутніх про соціально-економічний стан в районі, суспільно-політичну ситуацію в області та країні. Детально проаналізував стан інвестиційної діяльності міської та сільських рад. Рекомендував Івану Кожушко спільно з громадою активізувати роботу у цьому напрямку.
 
«Протягом кількох років поспіль активно зустрічаємось з громадами сіл, трудовими колективами організацій, установ району, тому знаємо проблеми громад, намагаємося їх вирішувати, вчасно звітуємо через районні ЗМІ» - повідомив голова райдержадмністрації. 
 
Валентина Єланцева повідомила присутніх про виконання районних програм та доручень виборців.
 
Усі питання від представників громади взято на особистий контроль голови райдержадміністрації.
 
Першочерговим завданням місцевої влади є виконання соціальних ініціатив Президента України, тому після зустрічі керівництво району та сільради оглянули хід робіт по створенню освітнього кластеру на базі Новосергіївської школи, де незабаром відчинять свої двері сільська бібліотека, ФАП та дитячий садок.
 
 
 
 
 
 

Всі новини →