


01/03/2012
01 березня відбувся районний семінар – практикум для учителів біології та хімії на базі Доброкриничанської ЗОШ І-ІІІ ступенів з проблеми: «Синтез екологічних знань на уроках біології та хімії як засіб екологічного бачення та формування практичних навичок екологічної освіти» за участю завідуючої РМК Мухіної І.В, директора школи Петрової Л.Б.
Відкритий урок та виховний захід екологічної тематики презентували: Панасюк Валентина Григорівна, учитель біології та хімії закладу та Усенко Ірина Станіславівна, учитель екології.
Розглянуто питання підготовки та проведення ДПА з біології та хімії 2011-2012; організації роботи з обдарованими дітьми в закладах освіти; алгоритм підготовки та захисту екологічних проектів учнями шкіл; роль курсової перепідготовки у підвищенні фахової майстерності педагогів; результативність участі школярів у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад тощо.

