Баштанка » Новости
Українська | Русский | English
Главная Герої не вмирають Новости Планування роботи 2023 року Інформація для користувачів з вадами зору Учасникам бойових дій та членам їх сімей Електронне звернення Пробація району Зміни в законодавстві

Ужинок з рідного поля.

20/09/2013

«Людина унікальної долі, письменник від Бога. Епік, бо найбільш розкуто себе почуває у формі роману.З другої половини XX століття українська словесність немислима без О.Сизоненка».

Б.Олійник, поет.
 
20 вересня 2013 року в Україні будуть урочисто відзначати 90-ту річницю від дня народження видатного українського письменника Олександра Сизоненка. Напередодні цієї дати, 17 вересня в Баштанській дитячій районній бібліотеці проведено літературний бенефіс «Ужинок з рідного поля», а також ознайомлено дітей з книжковою виставкою під цією ж назвою. Захід відвідали учні 8-А і 8-Б класів ЗОШ№1 з учителем Каратєєвою В.М. За допомогою мультимедійної презентації дітям розповіли про життєвий і творчий шлях славетного письменника-земляка. Вони мали можливість побачити фотографії з сімейного альбому письменника. Учням презентували біобібліографічний нарис «Доки й живу…», створений до 90-річчя від дня народження О.Сизоненка провідним бібліографом ЦРБ Іщенко Н.В. Нікого не залишив байдужим фільм «Білі хмари на тлі золотому», створений за сприяння Миколаївської ОДА,в якому звучать уривки з відомого, найулюбленішого роману письменника «Білі хмари».
 
Гортайте сторінки творів нашого письменника-земляка ще й ще раз. В них – велика душа автора, його любов до людей, його щире серце. Велич письменника Олександра Сизоненка не скороминуща. Він лишає нащадкам образи людей – талановитих, чесних, добрих серцем, великих трударів.
 
 
 

Всі новини →