31/12/2018
Новий рік та Різдво Христове – яскрава ялинка, святкові подарунки, душевна гармонія і довгоочікуваний відпочинок серед найдорожчих людей. Адже ці чарівні зимові свята наповнюють нас життєвою енергією, дарують світлі надії, гуртують навколо споконвічних християнських цінностей. Тож ми щиро вітаємо вас з цими світлими святами.
Бажаємо вам, щоб різдвяні свята були радісними, а рік новий – багатим на успіхи. Щедрою на здобутки нехай буде життєва дорога, а в родині завжди панують злагода, любов і достаток. Здоров’я, натхнення та Божого благословення вам і вашим рідним!
Перший заступник заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Олександр Славінський
Голова районної ради Анатолій Петров